top of page

Hakkımızda

Halk İçin İnşa Ediyoruz

Şantiyede toplantı

TARİHÇEMİZ

 Türkiye de inşaat sektörünün örnek ve lokomotif firmalarından biri olan Gümüşkale İnşaat Tic. Ltd. Şti.,1984 yılında Gümüşkale Yapı firması olarak sektöre giriş yapmıştır. İnşaat malzemeleri satmaya başlayan firmamız sektörde başarılı adımlarla ilerlemeyi sürdürüp 1987 yılında ilk inşaatını yapmış ve mesken sahiplerine teslim etmiştir. Firmamız daha sonra bu sektörde ilerleyerek 1998 yılında esnaf sanatkârlar odasına konut projelerini tamamlamış ve teslim etmiştir. Daha sonra 1999 yılında İstanbul Çatalca ilçesinde meslek yüksekokulu projesini yapıp teslim etmiştir, bu süreç böyle ilerleyerek birçok proje de ve inşaat sektöründe katkılarda bulunmuştur. 2017 yılında Arven ilaç şirketine ar-ge merkezi yapmış ve teslim etmiştir. Bu önemli projeleri referansları arsına katmış bulunan Gümüşkale İnşaat Tic. Ltd. Şti. bu süreçte birçok konut fabrika villa kentsel dönüşüm projeleri ile inşaat sektörüne katkılarda bunmuş ve bulunmaya devam etmektedir.

Gümüşkale İnşaat Tic. Ltd. Şti. yukarıda kısaca değinilen kabiliyetleri ile fizibilite çalışmalarından yüksek teknoloji gereksinimli anahtar teslim endüstriyel tesis projelerine kadar her türlü müteahhitlik işini büyük bir başarı ile gerçekleştirecek kapasitedir. Başarılarla dolu geçmişi, liderlik ve güvenilirliğin sembolü haline gelen ismi, Gümüşkale İnşaat Tic. Ltd. Şti. 21. Yüzyıl’da da gelişme sürecine ve büyük çaplı projelerde oynadığı lider rolüne aynı hızla devam edeceğinin en büyük kanıtıdır.

Misyonumuz

Geçmişimizden aldığımız iş tecrübeleri  ve siz değerli müşterilerimizden aldımız güç ile firmamızın yükselen grafiğini daha da yukarılara emin adımlarla taşımak.

Şantiyede toplantı
bottom of page